ЯКИЙ КОЛІР ТОНУ ОСВІТЛЕННЯ ВИБРАТИ ДЛЯ СВІТЛОДІОДНОГО ДЗЕРКАЛА .

ЯКИЙ КОЛІР ТОНУ ОСВІТЛЕННЯ ВИБРАТИ ДЛЯ СВІТЛОДІОДНОГО ДЗЕРКАЛА .

Щоб задати вам базовий контекст про функції освітлення, ось деякі ідеї; Кольорові тони, які ви бачите в дзеркалі, обумовлені використовуваним вами освітленням. Різні кольори передають різні колірні тони, що змінює кольорову науку тонів шкіри, тобто змінює тону шкіри і кольору компонентів макіяжу.

Люмінесцентне освітлення.

Флуоресцентні лампи дуже яскраві, а високий світловий потік ніколи не годиться для макіяжу. Флуоресцентне світло переекспонірует кольору і, як правило, видуває всі деталі і може змусити вас перебрати макіяж, поки ви не будете мати чудовий вигляд в цьому світі.При природному освітленні ваш макіяж буде виглядати жахливо і надмірно.Ще одна проблема з високим світловим потоком - це викликається ним напругу очей. Постійний погляд на своє відображення в такий мерехтливої ​​обстановці в деякій мірі викликає непотрібні проблеми для очей і настрою.При поганому настрої і мерехтливому освітленні хороший макіяж не буває.Макіяж і КЛЛ - зовсім хороші компаньйони.

Світлодіодне освітлення.

Холодне (синє) світло.

Червоні тони не можуть відображати сині кольори, тому червоні плями, такі як прищики, темні кола будуть здаватися темніше. Це надмірне потемніння або недодержка призводить до надмірного нанесення тонального крему, щоб він виглядав природним.Крім того, відтінки оранжевого кольору можуть здаватися коричневими, а рум'яна і бронзатори будуть виглядати більш коричневими, ніж зазвичай.Червоні кольори здаються темнішеПомаранчеві кольори будуть здаватися коричневими. Нейтральні кольори здаються тепліше.

Тепле (жовте) світло 2870 кельвінів.

Жовті вогні передаються лампами розжарювання або сонцем на заході або сході сонця. Колір теплий, тому що в ньому немає синього, але багато білого. Цей колір, по крайней мере, краще, ніж синє світло, який тільки недооцінює або переборщівает з нанесеним вами макіяжем. Будь-макіяж з жовтим відтінком буде виглядати більш насиченим або надмірно зробленим. Сині тони вашого макіяжу будуть виглядати значно неакуратними. Плями і інші плями з'являться розмитими, що знизить потребу в тональному кремі і консілера.

Біле (денне) світло.

Світло, що випромінюється сонцем, має всі колірні тони і довжини хвиль. Незалежно від відтінків вашої шкіри, відображення буде природним. Тому білі кольори - кращий світ, який можна використовувати для будь-якого макіяжу. Незалежно від того, який колірний тон використовуваного вами компонента макіяжу, кольоровий макіяж буде виглядати в такому світлі нормально. Носіть будь-який колір, який захочете, кожен відтінок шкіри буде реалістичним. Це одна з причин, чому візажисти люблять використовувати білий світ.

Усі коментарі

Залиште відповідь

back to top